Safari bug - nenačítá

Odpovědět
Callipo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 240
Registrován: čtv kvě 22, 2008 6:20 pm

Safari bug - nenačítá

Příspěvek od Callipo »

Zdravím.

Nějak se mi zabugovala safari a přestala načítat stránky.Půl dne všechno funguje a pak zničeho nic nenačítá, zejména v novém tabu.Hned vyskočí hláška že k serveru se nelze připojit.. Udělám třeba 15x refresh, naběhne stránka bez obrázků a další refresh s obrázky.Chvíli to jde a pak zase.Zkoušel jsem přidávat DNS, ale nic nepomohlo.. ostatní prohlížeče fungují.Díky za tipy.

DD_
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1321
Registrován: čtv srp 12, 2010 12:48 pm

Re: Safari bug - nenačítá

Příspěvek od DD_ »

Jo tak problemu se Safari je vic a vic. Tohle presne zacalo delat kolegovi a presel na Chrome. Pak prej udelal PRAM reset a zacalo to zase fungovat. Ja vidam barevne kolecko taky vice a vice, a troska doufam ze s tim neco udelaji v dalsim updatu systemu.
---
iPhone 7
iPad Mini Retina / iPad Pro 9.7" + Apple Pencil
Macbook Pro 13" 2017
iMac 21.5" late 2012
Apple Watch 3 Sport 42mm

Callipo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 240
Registrován: čtv kvě 22, 2008 6:20 pm

Re: Safari bug - nenačítá

Příspěvek od Callipo »

Chrome nechci taky už ani vidět.Musel jsem přejít na Yandex a zatím spokojenost.Doufám ale, že s tím něco udělají :X

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: Safari bug - nenačítá

Příspěvek od iTukan »

A na jaké verzi OS. Na yosemite (jiný teď nemám) byla zrovna včera (18.3.2015) aktualizace. Dělá to po ní nebo bez ní?
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

Callipo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 240
Registrován: čtv kvě 22, 2008 6:20 pm

Re: Safari bug - nenačítá

Příspěvek od Callipo »

Yosemite... Zkusil jsem ten update a zatím to vypadá, že funguje.Uvidíme po pár dnech.

Odpovědět