Zprávy na Macbook

Odpovědět
miroslavpriesol
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 238
Registrován: čtv črc 29, 2010 9:14 am

Zprávy na Macbook

Příspěvek od miroslavpriesol »

Prosím Vás o radu, mám Macbook Air 2012 a trápímě zdánlivě jedna prkotina, když si s někým píši zprávy z macbook na macbook a mám ho uloženého v kontaktech tak se mi při psaní zobrazuje jeho fotka co mám ke kontaktu přiřazenou, ale moje nastavení fotky v pravném rohu ne, už jsem se to pokoušel nastavit v nastavení účtů ale tam to taky nejde, nevíte někdo co s tím. Vím je to hloupost, ale mě to prostě vadí. Děkuji moc
Iphone 7 silver 256

mabarcz
Host
Host
Příspěvky: 82
Registrován: stř úno 02, 2011 9:14 pm

Re: Zprávy na Macbook

Příspěvek od mabarcz »

V aplikaci Kontakty si musis ke svemu jmenu priradit fotku. Taky mi trvalo, nez jsem na ro prisel.

miroslavpriesol
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 238
Registrován: čtv črc 29, 2010 9:14 am

Re: Zprávy na Macbook

Příspěvek od miroslavpriesol »

To jsem bohužel zkoušel několikrát, ale vůbec to nefunguje :-( zkoušel jsem to i přes nastavení účtu co mám na Macbook ale nic nejde, asi je to rozbitý :-)
Normálně jsi si u svého kontaktu vyplnil číslo a email??
Iphone 7 silver 256

mabarcz
Host
Host
Příspěvky: 82
Registrován: stř úno 02, 2011 9:14 pm

Re: Zprávy na Macbook

Příspěvek od mabarcz »

Pres nastaveni uctu mi to taky neslo. Po restartovani pocitace vzdy fotka zmizela. Ale co jsem si ji priradil v Kontaktech ke svemu jmenu (jmeno spravce pocitace), mam od te doby klid.

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Zprávy na Macbook

Příspěvek od ls8 »

V Addressbooku si vytvoř novou osobu se svými údaji a se svojí fotkou, a pak nastav tuto kartu jako "svůj kontakt".

http://support.apple.com/kb/PH4649
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Lincoln Six Echo
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3739
Registrován: pát čer 25, 2010 8:53 pm

Re: Zprávy na Macbook

Příspěvek od Lincoln Six Echo »

No, ono to někdy nefunguje. Když jsem měl Mountain Lion a změnil jsem svoji fotku, pořád mi to ve zprávách ukazovalo tu starou. Po aktualizaci na Mavericks už se mi ukázala fotka nová. Řešení tedy nevím, jen píšu zkušenost.
  • iPhone 6s
  • Mac mini (Late 2012) | MacBook Pro (Early 2015)
  • AirPort Extreme 5th gen

Odpovědět