Po update nefunguje internet

Odpovědět
killerGBU
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 188
Registrován: čtv lis 26, 2009 1:50 pm

Po update nefunguje internet

Příspěvek od killerGBU »

Ahoj,

nejspíše po včerejším update itunes (ty nepodezírám) a Java, my přestal fungoval internet přes ethernet. Chvilku po restartu vše běží a najednou není možné se nikam připojit (ani přes síťovou utilitu). Na routeru se nic neměnilo už několik měsíců, a iphone přes wifi běhá. Internet preš wifi a ethernet na windows 8 NB běhají. I když jsou oba PC zapojené přes etherent, tak na jednom se stránka načte (win8) a na druhém ne (osx). Zkoušel jsem i prohodit porty, i když jsem si myslel, že to nepomůže, a nepomohlo.

Když nechám osx nabootovat v safe modu, tak je sice všechno pomalé, ale internet běží a drží i půl hodiny (potom mě to přestalo bavit).

Zkoušel jsem postupně vypínat programy co běží, ale nic nepomohlo. Stejnou konfiguraci aplikací mám již stabilně cca rok. Jediný rozdíl mezi safe modem a normálním během je chybějící proces java. Ten když killnu, tak okamžitě znovu nabíhá.

Zatím mě běží mac přes wifi, ale ani to není ideální, protože stejně některé stránky nefungují.

Chyba určitě není na straně providera, nebo routeru. Něco je špatně s OSX. Do včera jel OSX několik měsíců bez restartu (pouze spánek)

Děkuji za rady

Odpovědět