Mac Mini & SDK

Odpovědět
stope

Mac Mini & SDK

Příspěvek od stope »

Chystám se vyvíjet apps pro iPhone a protože si myslím, že investice do Maca za 30K+ je zbytečná, zajímá mě, jestli mi bude stačit Mac Mini. Je těžké se přes Google dopracovat kloudné odpovědi, takže se zeptám rovnou.

Má někdo zkušenosti s SDKčkem na Mini? Hlavně se mi jedná o grafiku aplikací, protože Mini má jenom 64MB integrovanou grafárnu...

Asi budu nakonec vyvíjet grafiku na Win ntb, ale stejně mě to zajímá...

Wexter

Re: Mac Mini & SDK

Příspěvek od Wexter »

a co hodláš vyvíjet ? hry ? :) na programy by ti měla 64MB grafika stačit ne ?

lf4
Host
Host
Příspěvky: 29
Registrován: sob bře 08, 2008 10:44 am

Re: Mac Mini & SDK

Příspěvek od lf4 »

Stačí jakýkoliv mac s intel procesorem, v macbooku je úplně stejná grafika, takže apple s tím počítá jako min. nároky.

stope

Re: Mac Mini & SDK

Příspěvek od stope »

to Wexter: No zatím sestavuju jen specifikace kancelářských apps, ale hry jsou v plánu ;o)

to lf4: No snad jo, při nejhorším budu grafiku dělat na PC :mrgreen:

lf4
Host
Host
Příspěvky: 29
Registrován: sob bře 08, 2008 10:44 am

Re: Mac Mini & SDK

Příspěvek od lf4 »

mám macbooka, photoshop, atd. není problém, a neboj se wowko na tom běhá krásně :)

Wexter

Re: Mac Mini & SDK

Příspěvek od Wexter »

A pracuješ na tom sám a má už nějaké zkušenosti ? a víš jak na to ? a umíš ten jazyk ? nebo na tom áš už nějaké hotové balíčky (stavebnice) ze kterých budeš program skládat ? :)

Já mám Win, hafo roků zkušenosti s Photoshopem a nějaký rok a půl na WoW offiku :-D :lol:
tím chci říct že pokud budu moct s něčím pomoci tak bych helfnul .. jo jinak na střední jsem vystudoval SQL/PSQL :) prostě database a nějaké ty základy s javou, která bude ale asi ovšem u iPhone zbytečná ... ale základ programování mám... :roll:

stope

Re: Mac Mini & SDK

Příspěvek od stope »

to Wexter: No já co se týče WoWka tak nějaké 3 roky na neoficiálech majkee.com a mystiq.org :mrgreen: :mrgreen:

Ale jinak s SDK zatím začínám, je to prakticky jen "4 fun" bokovka, protože dělám fulltime job obchodního a projektového manažera :lol:

Každopádně se neboj, pokud se rozjedu a půjde to dobře, počítám, že bych se mohl ozvat :wink: Ale to je hudba budoucnosti...

Wexter

Re: Mac Mini & SDK

Příspěvek od Wexter »

fajn, okej :)

cleverapps

Re: Mac Mini & SDK

Příspěvek od cleverapps »

Almi: citát zmazaný. prečítaj si FAQ, ako správne citovať príspevky.

Je to trochu mimo téma, ale hodí se to - objektová databáze (pokud se vám nechce patlat s SQL): http://entropydb.googlecode.com/

djlucas
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 614
Registrován: ned dub 27, 2008 7:19 pm

Re: Mac Mini & SDK

Příspěvek od djlucas »

staci na to i obic PC jako mam ja v popisu... akorat se to lisi ze neinstalujes ofic.. OSX ale haknute osx
Macbook pro
iPhone 5S 16GB White iOS 9

stope

Re: Mac Mini & SDK

Příspěvek od stope »

to djlucas: takže stačí normální komp? A kde seženu ten hack (pošli PM ať tu neděláme warez...)??

A máš tam dva systémy, nebo jen Leoparda? Když o tom tak přemýšlím, doufám že Applíci nebudou dělata problém, když nebudu mít maca...

Dik

Odpovědět