Muxo: Vkladanie titulkov do filmov (pre Mac)

Odpovědět
Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Muxo: Vkladanie titulkov do filmov (pre Mac)

Příspěvek od rony »

Malér zverejnil na iphonemanii článok o sw pre mac, ktorým sa dajú vložiť do kontajnera m4v titulky iným spôsobom ako vpálením. Potom sú titulky vo filme vypínateľné.

Macisti, testujte a najprv čítajte na iphonemanii.

.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

ilijusin

Re: Muxo: Vkladanie titulkov do filmov (pre Mac)

Příspěvek od ilijusin »

ze bych to zkusil? Ale podle komentaru to moc jeste nefunguje, je problem s ceskymi titulky a je to krapanek zabugovane...nevim nevim

McBoldrick

Re: Muxo: Vkladanie titulkov do filmov (pre Mac)

Příspěvek od McBoldrick »

Teoreticky to funguje, na iPhonu to vypadá moc moc pěkně, v iTunes je to horší. Podpora češtiny je dobrá, problém je v programu který je strašně zabugovanej, takže ještě pár verzí a bude to fungovat jak hodinky :-)

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Muxo: Vkladanie titulkov do filmov (pre Mac)

Příspěvek od ls8 »

Tak jsem to take zkusil, zda se ze to funguje spolehlive, ceske titulky museji mit UTF8 kodovani, par videi co jsem zkusil proslo bez problemu, lze mit i vice titulkovych stop.

http://www.macblog.sk/software/muxo-pri ... -1352.html

Obrázek Obrázek Obrázek
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

ilijusin

Re: Muxo: Vkladanie titulkov do filmov (pre Mac)

Příspěvek od ilijusin »

Ja to taky zkousel (take na HIMYM :) ) ale moc mi to nejelo. Sice sem to mel v nabidce pri prehravani a vybral jsem si ceske titulky. Ale proste se tam neobjevovali, jenom obcas, ale ted si mi pripomnel, ze to je dost mozna tim kodovanim, poustel mi PRAVDEPODOBNE (nepamatuju si) jen ty co nemeli zadne "specialni znaky". Pozdeji na to jeste kouknu...

Tohle je program s vybornym potencialem, skoda ze se na nem zatim moc nepracuje, vyuzivalo bycho urcite velike mnozstvi lidi, neni ani treba JB takze by to pouzivali i oficialni iPhone-isti.

Odpovědět