Knihy s tématikou apple & MAC

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Knihy s tématikou apple & MAC

Příspěvek od toncek »

Jiné téma mě inspirovalo k založení tohoto tématu. Uvádějte zde zajímavé knihy s tématikou apple, mac a spol.

:arrow: MAC OS Leopard - kompletní průvodce
Něco jako chybějící manuál k systému MAC OS

:arrow: iWoz - Steve Wozniak muž, který postavil první osobní počítač
Autobiografie Steva Woznika. Mám doma. Prozatím jsem nečetl.

:arrow: iKona Steve Jobs
Kniha mapuje historii firmy apple od jejího vzniku až prakticky po současnost. Je to velice pěkně napsáno, jsou zde rozebírány i praktiky Steve Jobse ohledně motivování zaměstnanců, jeho důležitá rozhodnutí i určitá arogance k okolí a pohrdání autoritami. Mám ji doma, zrovna to čtu - zajímavé čtení.

:arrow: Jak myslí Steve Jobs
Novinka, plánuju koupit :)
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Knihy s tématikou apple & MAC

Příspěvek od Julek »

poslední knihu kupím a naučím se jí nazpaměť :) .. Steve je úžasný manager a businessman :!:

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Zahradník

Re: Knihy s tématikou apple & MAC

Příspěvek od Zahradník »

Kniha Ikona Steve Jobs je sice zajímavá, ale po přečtení její první třetiny (zatím), jsem ztratil všechny iluze, které jsem o S. Jobsovi měl. :(

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: Knihy s tématikou apple & MAC

Příspěvek od toncek »

Jirkus:

Ano, to já bohužel taky. Toho chlapa bych nechtěl za přítele či kamaráda ani za nic.

Asi opravdu, takto vyjímeční lidé nemohou být dokonalí ve všech směrech...Steve šel přes mrtvoly a nedíval se vlevo vpravo..
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

Sedyman
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 424
Registrován: sob dub 26, 2008 8:13 am

Re: Knihy s tématikou apple & MAC

Příspěvek od Sedyman »

to Jirkus a Toncek:Ano to same jsem zjistil,kdyz jsem videl film Piráti ze Silicon Valley-Pane,pracuji už 72 hodin v kuse.

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: Knihy s tématikou apple & MAC

Příspěvek od toncek »

Ten film jsem viděl taky.

Balmer neměl chybu.. :D
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

Zahradník

Re: Knihy s tématikou apple & MAC

Příspěvek od Zahradník »

Steve Jobs je vizionář. Ten 72 hodin v kuse určitě nepracuje. Představuji si, že kromě jiného jednou za čas udělá poradu v duchu: udělejte nejtenčí notebook na světě, za půl roku ho chci vidět na sv?m stole. :)

Ta jeho jedinečnost spočívá v odvaze, nápadu, schopnosti rozhodnout a nadchnout své podřízené, kteří pak pro ten nejtenčí notebook na světě doslova dýchají a pracují těch zmiňovaných 72 hodin v kuse ..
Naposledy upravil(a) Zahradník dne čtv kvě 14, 2009 6:41 pm, celkem upraveno 1 x.

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: Knihy s tématikou apple & MAC

Příspěvek od toncek »

Tak se nám to tu trochu rozuteklo 2 směry, proto jsem to rozdělil..O filmu piráti ze sillicon valley, teď můžete diskutovat zde

Ještě k osobnosti Jobse. Podle mě je to určitě jedna z největších osobností dnešní doby jednak všeobecně, a co se týče počítačového světa 100%. Díky jemu, ale i spoustě ostatních dnes známe počítače tak, jak je známe a používáme je všude tam, kde bychom to ani nečekali..A to díky tomu, že kdysi věřili, že můžou změnit svět, něco dokázat :!: Za tohle je opravdu obdivuju..Věřili v to, o čem si zbytek lidí myslel, že je to naprostý nesmysl a oni pomatenci.. :)

Za nějaké 2 či 3 generace budou určitě v učebnicích dějepisu :)

Jobse bych přirovnal k Hitlerovi. Teď to nemyslím nijak lze, ale Hitler byl člověk, který dokázal o své pravdě přesvědčit miliony lidí, kteří mu bezmezně věřili a šli za ním..Jobs dokázal a prakticky stále dokazuje to samé..
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Knihy s tématikou apple & MAC

Příspěvek od Julek »

dovolím si ještě to OT o Hilterovi si myslím to samé. To co způsobil byl děs.. Ale jako osobnost dokázal neuvěřitelné věci.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: Knihy s tématikou apple & MAC

Příspěvek od Beavers »

OT: :arrow: Toncek: a co takoví Beatles? Hudební nevzdělanci, samoukové a diletanti dokázali ovlivnit nejen hudební dění v celém světě. Přestože hráli hodně převzatých věcí (zpočátku) z Ameriky, díky jim se tyto písně proslavily v celém světě a každý je považoval a dodnes považuje za jejich skladby. Pak začali skládat svoje vlastní věci a svými nahrávkami způsobili celosvětovou revoluci. Ovlivnili myšlení lidí, módu a celkovou kulturu v 60. letech minulého století natolik, že dodnes nemají konkurenci. Od té doby se totiž, nic tomu podobného, nestalo. Když se na to člověk podívá trochu hlouběji, zjistí, že vše pěkné v muzice, co vznikalo v období "beatlemánie" i to, co přicházelo po nich a dodnes přichází je vlastně díky jejich "škole". Nejzajímavější na tom je to, že v době, kdy se jim to "stalo" to byli obyčejní kluci, jako jste vy a o nějakém hudebním, natož kulturním, převratu nespekulovali. Dělali jen to, co je bavilo a takhle to dopadlo. Sešli se čtyři kluci ve správném čase na správném místě. Proto jsou dnes nazýváni The Fab Four. A to, jak já říkám, je tak fenomenální, že to musím napsat sprostě: kam se na ně sere nějakej Hitler! A chce se mi říct i nějakej Steve Jobs, ovšem to si nedovolím, protože byste mě přijeli zabít.

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: Knihy s tématikou apple & MAC

Příspěvek od toncek »

OT: :arrow: Beavers:

Samozřejmě máš pravdu. Přiznám se, že mě osobně tohle nenapadlo, jelikož nejsem "zasažen" touto dobou a muzikou. Nikdy jsem se o to ani nijak blíže nezajímal a zažít jsem to taky nemohl :) Ono asi takovéhle významné osobnosti, lze nalézt prakticky ve velkém množství oborů lidské činnosti. A ono většinou tito lidé přišli s něčím sakramentsky důležitějším než jsou počítače či hudba (např. lékařství-vědci co se zabývají vývojem léků), bez těchto nadšenců bychom zde třeba taky nemuseli být. To jsou ti správní "hrdinové", kteří ovšem nestojí v záři reflektorů a nemají na kontě miliony dolarů, přitom by si to určitě zasloužili..Minimálně by jsi zasloužili uznání.

Takto by se asi dalo pokračovat dále a našli bychom nezpočet dalších lidí.

Já bych tě určitě zabít nepřijel. :wink: Nemám Jobse za boha, dokonce jako člověk mi je nesympatický, jak jsem zde někde psal, ale má mé sympatie jako osobnost...
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

Zahradník

Re: Knihy s tématikou apple & MAC

Příspěvek od Zahradník »

... a my máme úžasnou možnost se všemi těmito velikány inspirovat a převzít od nich to pozitivní. Podívám se i na żivotopis Adolfa Hitlera, třeba se tam také něco málo pozitivního a inspirujícího najde ...

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: Knihy s tématikou apple & MAC

Příspěvek od toncek »

Vyšlo rozšířené vydání knihy :arrow: Jak myslí Steve Jobs

Protože jsem původní vydání ještě nekoupil, tak toto rozšířené už mi leží na stole :)
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

ygy
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1802
Registrován: stř srp 06, 2008 12:04 am

Re: Knihy s tématikou apple & MAC

Příspěvek od ygy »

ja som chodím do kníkupecta každé 2 týždne a pýtam sa na túto knihu a stle nie a nie ju niekde kúpiť , dokonca aj internetové knižnice sú vypredané takže takže ak ste to už niekto prečítal a knihu už nepotrebujete tak rád odkúpim :D iKonu mám na stole a je to veľmi dobrá kniha ( nikdy by som to do Stíva nepovedal , vždy na mňa pôsobil ako milý a dobrosrdečný človek ktorý toho vela zažil a on nám Steve je potvora :D )

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: Knihy s tématikou apple & MAC

Příspěvek od toncek »

Jak myslí Steve Jobs - rozšířené vydání mám doma už od vydání snad někdy od půlky listopadu, ale bohužel ještě jsem ji neotevřel. Ani bych ji neprodal. :D

Knihu určitě koupíš přímo ve vydavatelství (link v mém minulém příspěvku). Myslím, že posílají i na Slovensko.

iKona Steve Jobs mám už strašně dlouho rozečtenou (nějak není čas číst :) ) a chybí mi ještě asi 40 stránek do konce.

A ano, máš pravdu. Steve je určitě velice úspěšný obchodník, v určitém smyslu i vizionář, ale jako člověk naprosté "hovado", za kamaráda bych ho rozhodně nechtěl. Jako obchodního partnera ho beru hned. :) Ale je to těžké, možná pokud chce být člověk úspěšný a prosadit si své musí být tvrdý. Nedokážu posoudit nepohybuju se v takových kruzích.

OT: Poslední dobou sleduju pořad Den D na ČT1. Určitě doporučuju, velice inspirativní. :) Tam ti investoři dokážou ty lidi taky nehorázně setřít a jsou to samí úspěšní lidé. I když je pravda, že co tam někdy přijde za exoty je až hrůza. :D
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

House_MD
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2797
Registrován: úte čer 09, 2009 12:41 pm

Re: Knihy s tématikou apple & MAC

Příspěvek od House_MD »

OT: já u dne D měl záchvat smíchu u hydromotoru :-D

Jak jsou ty knížky psaný? Je to čtivé?
Nejhorší je, když je chudoba způsobena neschopností a leností.

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: Knihy s tématikou apple & MAC

Příspěvek od toncek »

iKona Steve Jobs ano. Aspoň mě se to čte dobře. Jak myslí Steve Jobs podle mě taky, aspoň co jsem četl recenze..

OT: Ano ten byl dnes úžasný. Hlavně, jak celý svět ho vůbec nepochopil a nechce šetřit. :D

EDIT:

Již je dostupný také kompletní průvodce pro Snow Leoparda:
http://knihy.cpress.cz/knihy/pocitacova-literatura/mac/mac-os-x-snow-leopard-kompletni-pruvodce/
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

ygy
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1802
Registrován: stř srp 06, 2008 12:04 am

Re: Knihy s tématikou apple & MAC

Příspěvek od ygy »

tonvek a máš aj tú príručku k SL ?
ako to je písané ?
lebo sa mi páči že tam je návod k automátoru ktorý je pre mňa španielská dedina ... :D

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: Knihy s tématikou apple & MAC

Příspěvek od toncek »

Ne, nemám ji. K automatoru najdeš na webu plno tutoriálů. Myslím, že i na můjmacu jeden byl.
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

JoU
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 268
Registrován: sob lis 17, 2007 2:18 pm

Re: Knihy s tématikou apple & MAC

Příspěvek od JoU »

Pěkné čtení je i kniha Odyssey: Pepsi to Apple, která pojednává o vztahu Jobs vs. John Sculley. Dozvíte se spoustu informací nejen o Apple ale i Pepsi managementu - opravdu skvělé čtení.

Obrázek
iPhone 7+ 128GB black
poslední a dokonalý macbook pro 17' (i7 2,5GHz quadcore, AMD 6770 HD, 16GB RAM, 500GB SSD)
+Macbook Pro 15 retina (i7 2.6GHz quadcore, GT 650M, 16GB RAM, 512GB SSD)
Apple Watch

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19652
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Knihy s tématikou apple & MAC

Příspěvek od rony »

Bratislavčania: prečítali ste Jak myslí Steve Jobs a chceli by ste to posunúť ďalej (šlo by ju aj od vás kúpiť)? Ozvite sa mi v PM (SS).
Skúšal som to ako ebook ale márne.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

violista
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 188
Registrován: pát bře 14, 2008 9:16 pm

Re: Knihy s tématikou apple & MAC

Příspěvek od violista »

Nic z toho asi nepůjde stáhnou z APP Storu jako ibook, že? :-D
iPod Touch 5G blue
iPad Mini
iPhone 1st. generace...fw 3.1.2 (bohužel už jenom ve vytrínce)
Literatura: Jak myslí Steve Jobs


facebook

Dodo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1362
Registrován: pon zář 14, 2009 5:32 pm

Re: Knihy s tématikou apple & MAC

Příspěvek od Dodo »

Takže knihy iKona Steve Jobs a Jak myslí Steve Jobs boli objednané. Mali by mi prísť 13.-14. Už sa teším :)
iPhone 5S
iPod Shuffle
MacBook White

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Knihy s tématikou apple & MAC

Příspěvek od Julek »

http://www.iphone.cz/blog/101-tipu-a-tr ... x-10.6-656

edit :

Roman Zavřel, můj kamarád a redaktor se zaměřením na produkty společnosti Apple. Napsal příručku o Mac OS X 10.6.

Kniha je zdarma ke stažení http://[BULVAR: odkazujte na jiné zdroje]/kniha/LsA_kniha.pdf.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

beky02
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 270
Registrován: úte úno 19, 2008 3:02 pm

Re: Knihy s tématikou apple & MAC

Příspěvek od beky02 »

Dobrý nápad s knihou. Už ji mám staženou a vytisknutou. Konečně mi manželka nebude vyčítat, že máme místo MS Windows MAC OSX a přečte si jak na OSX - jedná se hlavně o finty. Dám jí to dneska jako dárek ke studiu Apple. :D

Děkuji za info a velký dík Romanovi. :D

Dodo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1362
Registrován: pon zář 14, 2009 5:32 pm

Re: Knihy s tématikou apple & MAC

Příspěvek od Dodo »

Julek: Dik moc akurat v utorok som sa pridal ku vam- ku Mac-akom :D takze sa mi tato kniha bude velmi hodit. A dik aj Romanovi :)
iPhone 5S
iPod Shuffle
MacBook White

byeen
Sponzor 2014
Sponzor 2014
Příspěvky: 507
Registrován: stř úno 24, 2010 9:32 pm

Re: Knihy s tématikou apple & MAC

Příspěvek od byeen »

julek velka vdaka Romanovi, idem studovat :) som cerstvy mac user,takze potrebujem presne nieco taketo :)
MB Pro mid 2010 13" C2D 2.4 GHz, 8GB RAM
iPad Black Wifi, 3rd, 32GB
iPhone 5 white, 64GB

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Knihy s tématikou apple & MAC

Příspěvek od dawe73 »

Sháním nějakou odbornou literaturu k iWork Numbers (pro pokročilé). Nevíte, zda něco takového existuje? Ideálně v češtině či slovenčině, v horším případě v angličtině nebo němčině...
Našel jsem jen manuál Numbers'09, ale ten je spíše pro začátečníky. Hledám něco zaměřeného hlavně na vzorce apod.
Předem díky za tipy.

Skoty
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 946
Registrován: ned srp 15, 2010 9:57 am

Re: Knihy s tématikou apple & MAC

Příspěvek od Skoty »

Existuje kniha "iWoz - Steve Wozniak muž, který postavil první osobní počítač" jako ke stažení na PC nebo ke stažení jako Stanza na svoje 2géééčko?

Edit: Tak už mám přečtenou knihu: "Jak myslí Steve Jobs" a musím říct,že se čte velice dobře.

john
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 3044
Registrován: sob úno 13, 2010 1:51 pm

Re: Knihy s tématikou apple & MAC

Příspěvek od john »

Možná starší téma, snad nebude vadit, když se podělím o moje zážitky. :D

Koupil jsem si k vánocům takovou menší pozornost - Jak myslí Steve Jobs
(je to rozšířené vydání s kapitolou jak Steve bojuje s rakovinou)

Tu knížku doporučuju, každýmu povinně! 8)

Jedna z nejlepších co jsem zatím četl, kdo v tom chce mít trošku větší jasno, tak ať si jí přečte, protože hned po prvních třech stránkách jsem zjistil, že bych Steveho nechtěl znát osobně za nic.. tenhle text to vystihuje: "Bývá popisován jako šílenec, který je schopen dát člověku výpověď během jízdy výtahem, manipuluje s partnery a přivlastňuje si uznání za úspěchy jiných!"

Knížka je fakt super, plánuju koupit v co nejbližší době ty ostatní, dneska jsem koukal na tu tlustou knížku, která byla víc obsáhlejší (myslím tím Mac OS X - podrobný průvodce), ale ta my zase za těch 690kč přišla zbytečná.
iPhone 5S 32GB Black - iOS8 - nonJB
iPhone 5 16GB Black - iOS8 - nonJB
MacBook White (late) 2008 - Snow Leopard 10.6.8
iPad 3 16GB - iOS 5.1.1 - JB
iPhone 3GS 32GB Black - iOS 6 - nonJB
2x iPhone 4S 16GB White - iOS 6 - nonJB

House_MD
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2797
Registrován: úte čer 09, 2009 12:41 pm

Re: Knihy s tématikou apple & MAC

Příspěvek od House_MD »

Včera jsem byl v jednom nejmenovaném obchodě a vybíral sem mamce knížku na Vanoce. Oslovila mě nějaká prodavačka a když viděla, že mám iPhone, snažila se mi vnutit knížku iPhone... Vůbec nechápala, že mi jenta knížka na nic, že je pro 3G... Jinak sem do té knížky koukal a nic moc obsah, nic novýho sem se nedočetl :-)
Nejhorší je, když je chudoba způsobena neschopností a leností.

Jirkus
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 611
Registrován: pát říj 29, 2010 9:42 am

Re: Knihy s tématikou apple & MAC

Příspěvek od Jirkus »

johnnn píše:... protože hned po prvních třech stránkách jsem zjistil, že bych Steveho nechtěl znát osobně za nic.. tenhle text to vystihuje: "Bývá popisován jako šílenec, který je schopen dát člověku výpověď během jízdy výtahem, manipuluje s partnery a přivlastňuje si uznání za úspěchy jiných!"



A to si vem, že tu knihu psal Stevův obdivovatel a spolupracovník Applu Leander Kahney, který určitě Steva popsal v tom lepším světle ... :mrgreen:

john
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 3044
Registrován: sob úno 13, 2010 1:51 pm

Re: Knihy s tématikou apple & MAC

Příspěvek od john »

To je fakt..

Jen jsem si tam všiml, že je v té knížce napsaný, že má Steve svůj životopis na stránce http://www.mac.com ,ale nikde jsem ho tam nemohl najít. :D
iPhone 5S 32GB Black - iOS8 - nonJB
iPhone 5 16GB Black - iOS8 - nonJB
MacBook White (late) 2008 - Snow Leopard 10.6.8
iPad 3 16GB - iOS 5.1.1 - JB
iPhone 3GS 32GB Black - iOS 6 - nonJB
2x iPhone 4S 16GB White - iOS 6 - nonJB

Skoty
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 946
Registrován: ned srp 15, 2010 9:57 am

Re: Knihy s tématikou apple & MAC

Příspěvek od Skoty »

Jak myslí steve jobs je dost dobrá knížka,která přdně nepopisuje poue steva jobse......

Tajemství uspěchu společnosti apple...jsem rád,že jí mám.....
Follow me on instagram - Skoty (PS: mám na profilovce fotku pepsi)
iPhone 2G Totality Expert

Uživatelský avatar
McJobs
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 529
Registrován: úte zář 30, 2008 12:58 pm

Re: Knihy s tématikou apple & MAC

Příspěvek od McJobs »

Pre tych co maju precitane knihy iKona aj Ako uvazuje Steve Jobs:

Mohli by ste porovnat obe knihy z hladiska obsahu ? Oplati sa precitat obidve knihy, alebo sa z hladiska obsahu prekryvaju ? Lebo mam precitanu druhu menovanu, tak ci sa oplati kupit iKona...

Vdaka
 Mac OS X 10.6.8 Snow Leopard. Best OS X Yet.

Pt2
Host
Host
Příspěvky: 41
Registrován: čtv dub 23, 2009 6:53 am

Re: Knihy s tématikou apple & MAC

Příspěvek od Pt2 »

Zdar kolegové já si objednal tuto knihu uvidím až přijde podělím se o své dojmy :)

http://superapple.webnode.cz/products/z ... nom-miste/
iPhone 4s , MacBook Pro , Apple TV 2 ,

Skoty
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 946
Registrován: ned srp 15, 2010 9:57 am

Re: Knihy s tématikou apple & MAC

Příspěvek od Skoty »

Ano tuto knihu jsem dostal. Je v ní vše co se týká začátcích na Macu.
Follow me on instagram - Skoty (PS: mám na profilovce fotku pepsi)
iPhone 2G Totality Expert

john
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 3044
Registrován: sob úno 13, 2010 1:51 pm

Re: Knihy s tématikou apple & MAC

Příspěvek od john »

iSteve - autorizovaná biografie Steva Jobse

Obrázek


můžete předobjednávat!

info: http://www.[BULVAR: odkazujte na jiné zdroje].eu/2011/06/06/isteve-autorizovana-biografie-steva-jobse-v-predprodeji/

[url=http://www.[BULVAR: odkazujte na jiné zdroje].eu/2010/07/16/knihy-pro-fanousky-apple-inc-a-steva-jobse/]A celkový přehled dosud vydaných knih s tématikou Apple.[/url]
iPhone 5S 32GB Black - iOS8 - nonJB
iPhone 5 16GB Black - iOS8 - nonJB
MacBook White (late) 2008 - Snow Leopard 10.6.8
iPad 3 16GB - iOS 5.1.1 - JB
iPhone 3GS 32GB Black - iOS 6 - nonJB
2x iPhone 4S 16GB White - iOS 6 - nonJB

blinok
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 286
Registrován: sob úno 26, 2011 3:59 pm

Re: Knihy s tématikou apple & MAC

Příspěvek od blinok »

Zdravim,

Zajimam se o "iKona Steve Jobs" a "Jak mysli Steve Jobs".
Rada z vas urcite uz mate prectenou jednu z knih, nebo dokonce obe, a ted jsou nekde daleko ve skrince.
Chtel koupit hlavne Jak mysli Steve Jobs, jestli nekdo by byl tak hodny a prodal by mi ji.
Dekuju moc.

Lincoln Six Echo
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3739
Registrován: pát čer 25, 2010 8:53 pm

Re: Knihy s tématikou apple & MAC

Příspěvek od Lincoln Six Echo »

Však si ji kup, není zas tak drahá. Já jsem koupil "Jak myslí Steve Jobs" za necelých 300 Kč.
  • iPhone 6s
  • Mac mini (Late 2012) | MacBook Pro (Early 2015)
  • AirPort Extreme 5th gen

Odpovědět