Teploty/cudne zvuky MacBook Pro

Odpovědět
kandri
Host
Host
Příspěvky: 17
Registrován: čtv zář 08, 2016 9:14 am

Teploty/cudne zvuky MacBook Pro

Příspěvek od kandri »

Ahoj, su normalne teploty pre macbook pro, tusim 2009 rocnik, v klude(prehliadanie internetu bez flashu) okolo 50-60C? Pri nabijani za rovnakych okolnosti mam okolo 72C.

Dalej som si v poslednom case vsimol ze pri skrolovani stranok v safari alebo prepinani ploch ide od prave horneho rohu tela zvuk akoby HDD, no poprve disk je v dolnom rohu a podruhe mam tam SSD. Neviete co to moze byt? V tichom prostredi hlavne v noci mi to strasne lezie na nevy. Diky za reakcie.

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Teploty/cudne zvuky MacBook Pro

Příspěvek od Metalgirl »

To bude nejspíš větrák, pokud máš vysoké teploty, tak se rychleji točí a dělá u toho hluk. Když jede větrák pomalu, tak ho slyšet nejde. Vyšší teploty mi způsoboval firefox s kombinací adobe flash, čím více flash blbovin stránka obsahovala, tím více se mi macbook zahříval.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

kandri
Host
Host
Příspěvky: 17
Registrován: čtv zář 08, 2016 9:14 am

Re: Teploty/cudne zvuky MacBook Pro

Příspěvek od kandri »

Dakujem za odpoved, co ta teplota? Je to OK, alebo je dost vysoka? Kamarat ma rovnaky macbook a porovnatelne teploty, teraz je vsak otazka, ci mame obaja problem, alebo sa tento macbook tak hrial. Co sa tyka tych cudnych zvukov, nemyslim si, ze to je ventilator. Ak by to bolo ventilatorom ten zvuk by bol pocut stale, nie len v momente ked scrollujem alebo swajpnem na druhu plochu.

Odpovědět