MBPr 13 2015 Vrzganie

Odpovědět
Skyro
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 162
Registrován: čtv zář 02, 2010 9:43 pm

MBPr 13 2015 Vrzganie

Příspěvek od Skyro »

Zdravim, dal som si pod stromcek MBPR 13 2015 a znepokojuje ma jedna vec. Pri zodvihnuti pocitaca, celkovej manipulacii resp pri zatlaceni na spodnu stranu MB sa ozyva praskanie resp. vrzganie. Hladal som to na youtube aby som vam priblizil ako to cca znie, ale nenasiel som nic podobne tomu (nie je to az tak hrozne ako priklady na yt). Myslite ze to je dovod na reklamaciu, alebo je to normalne? Mne to celkom vadi pri ntb za 1500... stretol sa s tym niekto?
iPhone 6 Gold 16 GB
MacBook Pro 13'' 2015
Magic Mouse 2

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: MBPr 13 2015 Vrzganie

Příspěvek od Metalgirl »

Nemá vrzat, pokud vrže, je to špatně. Reklamovat. Na to ses tu ani ptát nemusel, rovnou si zajdi k prodejci reklamovat.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Skyro
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 162
Registrován: čtv zář 02, 2010 9:43 pm

Re: MBPr 13 2015 Vrzganie

Příspěvek od Skyro »

Ono je to skor take praskanie pri zatlaceni kusok vlavo od trackpadu. Prikladam aj video (moje vlastne).


Zobrazit video na http://youtu.be/S3zVfxsA7Hc
Kód do fóra: [youtube]S3zVfxsA7Hc[/youtube]

Návod na vkladanie videa do príspevkov

Nikdy som mb v ruke nedrzal, tak neviem ci je to ok a ci to robia vsetky, pre to som sa radsej opytal.

Ako prebieha reklamacia mb pro? Poslu to na servis, menia kus za kus alebo je to inak? Kupil som ho pred tyzdnom v alze.
iPhone 6 Gold 16 GB
MacBook Pro 13'' 2015
Magic Mouse 2

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: MBPr 13 2015 Vrzganie

Příspěvek od Metalgirl »

Tak to je něco jiného, než vrzání, to mi dělá taky, když tam úmyslně zatlačím. Ono přeci jen při stlačení se ten hliník trošku poddá a stlačíš ho dolů a tam může být buď, že stlačíš i část klávesnice a proto to dělá nebo tam narazíš pod tím na nějakou součástku. Toto na reklamaci nebude. Tam netlač úmyslně a nebude ti to dělat. Dokud jsi to tu nenapsal, tak jsem si ani nevšimla, že se to děje. Já si tam úmyslně nestlačuji hliník.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Skyro
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 162
Registrován: čtv zář 02, 2010 9:43 pm

Re: MBPr 13 2015 Vrzganie

Příspěvek od Skyro »

Preto som sa pytal a dal sem to video....umyselne ho ani ja nestlacam, ale napr ked ho zavrety chytim do ruky tak to pocujem, dalej napr. pri pisani ked polozim dlane vedla trackpadu apd...ale asi som len precitliveny :-) Dakujem aj tak
iPhone 6 Gold 16 GB
MacBook Pro 13'' 2015
Magic Mouse 2

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: MBPr 13 2015 Vrzganie

Příspěvek od Metalgirl »

Podívej, zajít to reklamovat do servisu můžeš, tam to posoudí, jestli to je opodstatněné nebo ne, já třeba tento zvuk při přenášení a psaní vůbec neslyším. Jestli ty ano, tak s tím zajdi a uvidíš, jak servis rozhodne. Jinak provádějí opravy, nemění kus za kus. Aspoň tady u nás v ČR.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Odpovědět