Magic Mouse 2

Odpovědět
Skyro
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 162
Registrován: čtv zář 02, 2010 9:43 pm

Magic Mouse 2

Příspěvek od Skyro »

Zdravim. Mam otazku ohladne MM2 - je normalne, ze sa sklenenna cast voci hlinnikovej casti mierne pohybuje? Zo strany na stranu, ako keby nebola poriadne upevnena. Vsimol som si toho uz pri rozbaleni. Mam vadny kus? Inak funguje vyborne, teda aspon pod El Capitan. Pri Yosemite fungovala velmi obmedzene. Dakujem za odpovede :)
iPhone 6 Gold 16 GB
MacBook Pro 13'' 2015
Magic Mouse 2

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: Magic Mouse 2

Příspěvek od iTukan »

Pár desetin mm se mi pohybuje i první verze MM u dvou kusů. IMHO je to dáno upevněním, tím že funguje témeř celá procha jako tlačítko.
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: Magic Mouse 2

Příspěvek od mike-biker »

Je to úplně normální provozní vůle - neřešit.
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

Skyro
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 162
Registrován: čtv zář 02, 2010 9:43 pm

Re: Magic Mouse 2

Příspěvek od Skyro »

OK, dakujem. Chcel som si to overit preto, ze sa mi u applu este nestalo aby nieco malo takuto volu, vyzera to fakt ako nepodarok...
iPhone 6 Gold 16 GB
MacBook Pro 13'' 2015
Magic Mouse 2

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: Magic Mouse 2

Příspěvek od cuting »

Uvažuji o této myšce, protože mne nebaví stále vyměňovat baterky. Jak dlouho vám vydrží plně nabitá ?
 Apple hračky 

Skyro
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 162
Registrován: čtv zář 02, 2010 9:43 pm

Re: Magic Mouse 2

Příspěvek od Skyro »

Pouzivam ju tretim dnom a mam 84%, (update : po hodine nonstop prace stale 84%), este som ju nenabijal. Myslim ze ked som zacal, mala iba nejakych 95% z krabice...Oficialne vydrzi myslim az cca 30 dni.

Vacsi zmysel ako baterka ma ale neuveritelne rozsirenie funkcionality v macu, dotykove gesta su na nezaplatenie a vedia strasne zjednodusit zivot.

Vadi mi na nej vsak to ze je na moj vkus velmi pomala (myslim rychlost kurzoru, nie odozva). Mam ju nastavenu na najrychlejsiu moznost a stale mi to nestaci.
iPhone 6 Gold 16 GB
MacBook Pro 13'' 2015
Magic Mouse 2

Odpovědět