Problém s pridaním Google účtu do appky Mail

Odpovědět
hd_
Host
Host
Příspěvky: 38
Registrován: stř zář 17, 2014 8:55 pm

Problém s pridaním Google účtu do appky Mail

Příspěvek od hd_ »

Zdravím, chcel som si pridať Google účet do aplikácie Mail na Macu, ale vypisuje mi to tento problém, viete mi prosím poradiť, kde môže byť chyba? Skúšal som sa odhlásiť a prihlásiť na Gmail, reštartovať Mac, nič nepomáha. http://postimg.org/image/ftu2fqmxt/

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Problém s pridaním Google účtu do appky Mail

Příspěvek od ls8 »

On Google spustil nějakou novou verzi ochrany účtu a nepouští některé externí aplikace k datům. Máš OSX aktualizovaný na nejnovější verzi?
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

hd_
Host
Host
Příspěvky: 38
Registrován: stř zář 17, 2014 8:55 pm

Re: Problém s pridaním Google účtu do appky Mail

Příspěvek od hd_ »

Ano, mám najnovšiu verziu OSX. Ono mail, o ktorom hovorím, je skupinový mail, na ktorý nám chodia maily od učitelov zo školy. Môže byť problém v tom, že má k tomu mailu prístup viac ľudí, resp. ak je niekto z nich prihlásený na svojom PC, tak už mne to nechce prejsť? Lebo osobný Gmail účet mi to pridalo bez problémov.

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: Problém s pridaním Google účtu do appky Mail

Příspěvek od cuting »

Je to možné. Zkus tedy v tom skupinovém účtu nastavit odesílání kopií na svůj osobní účet, který ti funguje. To by pak mělo tento problém obejít.
 Apple hračky 

hd_
Host
Host
Příspěvky: 38
Registrován: stř zář 17, 2014 8:55 pm

Re: Problém s pridaním Google účtu do appky Mail

Příspěvek od hd_ »

No nič, musí to byť v tom, že k tomu účtu má prístup veľké množstvo ľudí a Apple to asi nejakým spôsobom vyhodnocuje za rizikové. Každý osobný účet, kam mám prístup len ja, tak mi načíta v poriadku. Ale poriešil som to ako mi poradil cuting, za to vďaka, problém to síce nevyriešilo úplne, ale aspoň z časti fixlo. :)

Odpovědět