MBP 13 - touchpad nefunguje jak by měl

Odpovědět
schmiedy
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 744
Registrován: čtv úno 28, 2008 4:29 pm

MBP 13 - touchpad nefunguje jak by měl

Příspěvek od schmiedy »

Ahoj, odedneska mi zacal pokulhavat touchpad na macbooku pro 13", ktery byl kupovany v listopadu 2010. Touchpad na levy strane neklika, tak jak fungoval predtim. Je to takovy pocit, ze proste pekne necvakne, tak jako na pravy strane. Pak kdyz ho pusou profouknu, tak zase chvili funguje, ale cca po 1hodine zase prestane cvakat. Nic jsem na notebook nevylil. Na youtube jsem shledl nekolik videi, jak to zkusit opravit, ci vyladit doladovacim sroubkem pod baterkou, ale zase kuli zaruce sem ji nechtel oddelavat, jelikoz jsou tam zality sroubky. Nevim, jestli to ma vliv na zaruku. Nesetkali ste se s podobnym problemem nekdo? Prijde mi jakoby tam bylo trochu smitka, ci by nechtel trochu pritahnout, ci povolit. Diky za reakce..:)
Iphone 5 16gb white
Macbook pro 13"....

Dodo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1362
Registrován: pon zář 14, 2009 5:32 pm

Re: MBP 13 - touchpad nefunguje jak by měl

Příspěvek od Dodo »

Osobne by som asi navstivil servis.
iPhone 5S
iPod Shuffle
MacBook White

schmiedy
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 744
Registrován: čtv úno 28, 2008 4:29 pm

Re: MBP 13 - touchpad nefunguje jak by měl

Příspěvek od schmiedy »

No, taky me to napadlo..:( napisu jim v tydnu do istylu, jestli stim maji zkusenosti, co by mi poradili. V nejhorsim, to budu muset poslat do Praglu..:(
Iphone 5 16gb white
Macbook pro 13"....

john
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 3044
Registrován: sob úno 13, 2010 1:51 pm

Re: MBP 13 - touchpad nefunguje jak by měl

Příspěvek od john »

Podobné vlákno jsem tu tuším měl s mým MB White, jenže to už je trošku starší kus. Měl jsem ten problém, že mi u touchpadu šlo klikat víc z těžka a nebylo to prostě tak jako dřív. Udělal jsem přesně to co jsi psal (profoukl a párkrát silněji poklikal), do dneška je to vpohodě, ale mít MB kupovanej v 2010, tak jdu na reklamaci hned.
iPhone 5S 32GB Black - iOS8 - nonJB
iPhone 5 16GB Black - iOS8 - nonJB
MacBook White (late) 2008 - Snow Leopard 10.6.8
iPad 3 16GB - iOS 5.1.1 - JB
iPhone 3GS 32GB Black - iOS 6 - nonJB
2x iPhone 4S 16GB White - iOS 6 - nonJB

Roman_Pe
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1700
Registrován: stř lis 17, 2010 10:55 pm

Re: MBP 13 - touchpad nefunguje jak by měl

Příspěvek od Roman_Pe »

To ako normálne chytíš a stisneš alebo len poklepávaš po tom? No mne osobne viac vyhovuje keď len poklepávaš buď jedným prstom a ponuku dvoma. Ale keď ti to blbne, tak asi ten servis by bolo najlepšie riešenie.

Macbook Pro 13'', 2,4GHz, 8Gb. Ram, SSD-Corsair Force 3 series 120GB, OSX Mavericks
Apple Airport Extreme 4RD / WD My Passport Studio 1 TB
iPhone 5S-32Gb. Silver
iPhone 4S-16Gb White
iPad mini 16Gb White

katka__s

Re: MBP 13 - touchpad nefunguje jak by měl

Příspěvek od katka__s »

Ahoj,

mám taky problém s trackpadem na svém MacBooku. Víceméně si dělá co chce. Kurzor si lítá po celé obrazovce, označuje text, přesunuje si složky, nereaguje na kliknutí. Už jsem z něj úplně zoufalá. Mám sto chutí s ním švihnout o zeď. Nemám ho ani rok a mám další problém. Hned na začátku nenabíjel, šel do servisu a vyměnili mu celou základní desku.

Poraďte mi, co to může způsobovat?! Vždycky se na chvilku vzpamatuje, hodně mu pomůže když ho uspím a hned probudím. Jinak nic jinýho nepomáhá.

matista028
Host
Host
Příspěvky: 54
Registrován: sob pro 26, 2009 12:41 pm

Re: MBP 13 - touchpad nefunguje jak by měl

Příspěvek od matista028 »

to schmiedy: presne toto čo opisuješ sa mi deje na mojom macbooku 13" (early 2011) už týžden. Ako si to nakoniec vyriešil?

MatyKalina
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: stř črc 30, 2014 1:48 pm

Re: MBP 13 - touchpad nefunguje jak by měl

Příspěvek od MatyKalina »

Toto samé mám na macbooku 13 aluminum late 2008 2,4 GHz Intel Core 2 Duo, 4 GB 1067 MHz DDR3, NVIDIA GeForce 9400M 256 MB... také nevím co s tím... poradíte mi někde prosím? :) s myší běží normálně, ale touchpad funguje fakt divně... sekání, samovolné označování, překlikávání atd... :(

Odpovědět