[switch] rony ma miniau

Odpovědět
Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

[switch] rony ma miniau

Příspěvek od rony »

Dnes som vbehol do predajne, vytiahol platobnu kartu, doniesol krabicu s Apple Mini a prave som ako treti web v poradi otvoril tuto stranku a pisem svoj prvy prispevok :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

sad69

Re: [switch] rony ma miniau

Příspěvek od sad69 »

cg ;-) Taky by se mi líbyl...

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: [switch] rony ma miniau

Příspěvek od ls8 »

Gratuluju k dobre volbe. Soucasny MacMini je vynikajici.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

dodo_mt
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3013
Registrován: sob čer 28, 2008 2:44 pm

Re: [switch] rony ma miniau

Příspěvek od dodo_mt »

Vitaj v klube ako sa ti pozdava? :)

dodo
Apple iPhone 5 32GB White | iOS 8.1 - no JB | Orange
Apple iPad 32GB Wifi White
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Apple MacBook 13" | 2008 - dead

terry
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1943
Registrován: úte bře 04, 2008 11:11 am

Re: [switch] rony ma miniau

Příspěvek od terry »

Tak to tě vítám ;-) Určitě toho nebudeš litovat. Nechtěl by si ještě brášku bílého MacBooka? :D
iPhone 4 16GB iOS 5 beta | MacBook Air 13" C2D 1.86 GHz, , 4GB RAM, 128GB SSD

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: [switch] rony ma miniau

Příspěvek od rony »

nie, chcel som najlacnejsieho maca, len tak na hranie lebo mi to nezaraba :-)

trochu sa hram, kukam ake to je.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: [switch] rony ma miniau

Příspěvek od Julek »

budeš překvapený jak to dobře funguje :)

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: [switch] rony ma miniau

Příspěvek od rony »

vseobecne nemam ziadne hranicne predstavy ani ocakavania. V podstate mi najviac vyhovuje, ze to nehuci.

Ako som uz xkrat napisal: momentalne by som uplne najviac chcel bud tablet mac bez klavesnice ale multitouch resp. aspon nieco s crevami iphone ale vacsou obrazovkou. Mac Mini je sice maly ale s mojim tazkym monitorom si ho nedam pred sedacku k televizoru.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: [switch] rony ma miniau

Příspěvek od toncek »

ls8 píše:Gratuluju k dobre volbe. Soucasny MacMini je vynikajici.


Škoda, že nebyl k dispozici před půl rokem. Potom bych asi místo MBP měl doma miniho :P
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

Qwuiddo

Re: [switch] rony ma miniau

Příspěvek od Qwuiddo »

Taky jsem od včera majitel Maca a řeknu vám do půl treti do rana sem od odpoledne sedel a zjistoval jak se aplikace roztahne na full screen (bey docku) a nad copy a paste. :D :D :D Ted jsem uz trosku zorientovany... Ale reknu vam to itunes je parada jak to beha rychle a ne jak na widlích. Jinak jsem objevil shop -nevim jestli maji chybu v cene (kazdopadne mi ji poslali)-, maji tam neskutecne levnou apple mighty mouse wireless, kazdopadne vyjde na 1100 uplne nová , se zarukou a neni to bota, je to solidni obchod uz sem tam bral driv - myska je fakt super... Kdo chce kontaktujte me PM pro adresu

PS.: nevite jak prehodim klavesnicku z qwerty na qwertz a nejakz UIN klient pro mac kde bych vzal? Diky

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: [switch] rony ma miniau

Příspěvek od ls8 »

Klavesnice: System Preferences - International - Input Menu - vypni CZECH-QWERTY a zapni CZECH.

Nevim co je UIN.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Qwuiddo

Re: [switch] rony ma miniau

Příspěvek od Qwuiddo »

pokud se pletu tak me oprav, ale myslel jsem ze UIN je cislo pomoci ktereho se prihlasujes do klientu jako jsou icq, qip, miranda atd...

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: [switch] rony ma miniau

Příspěvek od rony »

takze:

dnes som vyskusal pripojit Logitech 710 bezdrotovu klavesnicu - nie su k nej Mac drivery, takze mam smolu - proste funguje ale nastavovania nejdu.

MX Revolution myska ide aj mam volaky program z http://www.logitech.com ale ze by som nim bol nadseny... zvykol som si, ze v zavislosti na spustenom programe sa natahuju pre mysku ine funkcie tlacitok - teraz to mam len ako jeden profil co dost zuzuje moznosti :)

kedze dratovku vyuzijem len ako obycajnu klavesnicu, tak budem musiet zasa minut kopec penazi na nejaku, co ju OSX zvladne.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: [switch] rony ma miniau

Příspěvek od toncek »

Qwuiddo píše:pokud se pletu tak me oprav, ale myslel jsem ze UIN je cislo pomoci ktereho se prihlasujes do klientu jako jsou icq, qip, miranda atd...


Myslíš asi instant messaging. Přihlašuješ se do sítě. Pomocí klienta (qip, miranda...) komunikuješ. Podívej se na aplikaci jménem adium nebo přímo v OS X máš iChat.
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

Qwuiddo

Re: [switch] rony ma miniau

Příspěvek od Qwuiddo »

Jo díky, ichat se tam videl... Bohuzel macek je dneska uz vyplej... zase spolu nejsme tak dlouho aby mohl bejt se mnou v posteli :lol: :D ... mrknu na to zitra, dekuju moc !

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: [switch] rony ma miniau

Příspěvek od rony »

s ichat ani nic neries, daj si Adium.

teraz som absolvoval dve slepe cesty s menom gimp. Uz na windows som mu dal pokoj a dnes mi nedalo, dal som gimpshop aj gimp a oba su no uvidime... gimpshop sa mi ani nenakopol a ten druhy spusta volake x11 a v rozhrani sa mi to oboje tak pletie do seba, ze neviem, ci je to skutocne easy editor bitmap...

instalacka Photoshopu 6, ktora je povodne kupena na PC (ale ma aj mac verziu) mi tiez nenabehla, takze som v podstate v prdeli :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Odpovědět