Vše o Apple Time Capsule

Milan_s
Host
Host
Příspěvky: 18
Registrován: stř srp 25, 2010 11:17 pm

Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od Milan_s »

Prvotni backup 98GB za mene nez 5 hodin pres wifi. Nechal jsem to bezet pres noc.
Ostatni neresim a ani o nich nevim. Proste to funguje :-)
Jinak absolutni spokojenost se stabilitou wifi.

jojosr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 199
Registrován: stř dub 02, 2008 7:19 pm

Re: Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od jojosr »

No ja som si kupil teraz novu TC po Airport Extreme, prave kvoli tomu, aby som mohol streamovat video z NAS (TC). Velke sklamanie, signal wifi je velmi slaby, cca 35%, ta Airporte to bolo okolo 60%. Ako time machine funguje skvelo, ale ako NAS nie. Takze som si kupil MSI homeplug a napriamo zapojil TC - TV Samsung D8000 a uz mi idu aj 3D HD filmy.
macbook pro 13", i5, model 2011, OS Maverick 10.9.1, iPad Mini Retina, 128 GB, Wifi Cellular.

SteveJSF
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1923
Registrován: úte lis 04, 2008 1:37 am

Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od SteveJSF »

Ja jsem to jako NAS nezkousel. Na televizi mam pripojenou Apple TV.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...

lafore
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 760
Registrován: čtv říj 07, 2010 11:19 pm

Re: Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od lafore »

Ja som si kupil najnosiu TC 2tb a ten dosah je naozaj slaby. Doteraz som mal obycajny g-ckovy airlive ap a ten dosah bol podstatne vacsi a prave kvoli chvaleniu na adresu TC o dosahu som si ju kupil. Myslite ze tam len nieco zle nastavujem? Mate aj vy take skusenosti?

honaa

Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od honaa »

Vyřešil jsi to nějak s tím dosahem? Protože plánuji koupy TC, resp řeším co koupit, můj starý WiFi router ma slabý dosah, a TC se mi líbí právě z důvodu dobrého dosahu a disku a vše v jednom. Tak jsi mě vylekal slabím signálem

- Navíc paměť bych používal pro ukládání seriálů pro iPad a filmů pro Apple TV - chci to hlavě pro toto. Někdo zkušenosti. Plánuji pak na iPad používat Buzz Player -> ftp nebo sambu, abych nemusel seriály konvertovat pro iTunes. nebo máte jiné nápady. Předem děkuji.

lafore
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 760
Registrován: čtv říj 07, 2010 11:19 pm

Re: Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od lafore »

Ano vyriesil, sice neviem, co som robil zle, ale ponastavoval som to a mam teraz signal po celom dome na troch poschodiach a aj na zahrade :) Vyhoda je ze appleTv aj ipad aj macbook idu na 5GHz a iphony a ostatne zariadenia aspon tak nevytazuju 2,4GHz siet.
Taktiez ju vyuzivam na ukladanie filmov, ktore pustam z xbmc na appleTV, aj z buzzplayeru na ipade pustam z nej filmy, ale nevyuzivam to, naco by som to pozeral na ipade, ked mozem na tv, ze? :) Ale cez buzzplayer sa pohodlne z TC kopiruju filmy.

honaa

Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od honaa »

Super děkuji za rychlou odpověd :-). Na filmy samo velkou TV. Ale seriály večer v posteli z iPadu jsou take super :-).

lafore
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 760
Registrován: čtv říj 07, 2010 11:19 pm

Re: Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od lafore »

OT: ja mam telku aj pri posteli :D

diR3cT

Re: Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od diR3cT »

Dobrý den,
Vlastnim iPhone 4, new iPad a ted jsem si poridil Time Capsuli s jejimz nastavenim bych potreboval pomoci.

K zapojeni: router mam zapojeny ke capsuli v portu Ethernet, jelikoz jsem momentalne bez stolniho PC, proto jsem pouze pro nastaveni pres sitovy port pripojil notebook s Win 7 + SP.

K nastaveni: nastavil jsem capsuli aby vyuzivala stavajici WiFi sit a pracovala v modu Bridge. Vse co se tykalo sdileni souboru jsem povolil. WiFi v poradku bezi.

A ted k nemu problemu: Na notebooku Capsuli vidim jako disk a mohu na ni zapisovat bez problemu. Sdileni knihovny iTunes taky jde, ale bohuzel se nemohu se svymi iZarizenimi ke capsuli pripojit abych si prehral treba film. V app Air patch vidim pouze Internet a Capsuli, ze ktere se jiz dale nic nevetvi.

Poradite mi prosim nekdo jak pridat iPad a iPhone?

mrzic
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2264
Registrován: ned dub 20, 2008 2:18 pm

Re: Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od mrzic »

1. router máš zapojený k TC. TC je sám o sobě router. Původní router můžeš odpojit a schovat do skříně. Ale asi máš důvod používat 2 routery a nastavený to máš správně.
2. z iPhone/iPad se na disk v TC nedostaneš, potřebuješ program, který by se ti na TC díval přes sambu. Šlo by to s JB, že si např. do iPadu nahraješ XBMC a v něm se pak na disk v TC dostaneš.

Edit: Tak jsem Tě mystifikoval. Zkoušel jsem BUZZ Player a tím se na Capsuli dostanu a video (včetně titulků) si pustím.
MacBook Pro 2018 Touch Bar, macOS 11.0
iPad Pro 10.5, iPadOS 14
iPhone 12 Pro Max, iOS 14
Apple TV4

Mik-fx
Host
Host
Příspěvky: 79
Registrován: pon lis 08, 2010 10:11 pm

Re: Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od Mik-fx »

Zdar pánové a dámy,

jenom si chci ověřit drobnost, chystám se na koupi TC. Účelem je použít ji krom záloh Time machine jako knihovnu pro AppleTV, abych měl po ruce muziku a filmy. Chystám se to zapojit přímo do stávajícího routeru kablíkem a ATV bych nechal buď přes Wifi nebo je zkusím propojit taky kabelem. Bude mi to předpokládám šlapat, co myslíte?

Díky moc

Mik
Mik - fx

Mac Book Pro 15, Ipad mini 16 GB, Iphone 6S, ATV 2 JB, Time Capsule 3TB

lafore
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 760
Registrován: čtv říj 07, 2010 11:19 pm

Re: Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od lafore »

Slapat by to malo, najlepsie prepojit kablom, ja ich mam prepojene vez wifi a funguju v poriadku

Schumi
Host
Host
Příspěvky: 77
Registrován: ned lis 23, 2008 4:52 pm

Re: Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od Schumi »

Co by jste mi doporučili : Time Capsuli 2TB , nebo Lacie Wireless Space 2TB, nebo Airport Extreme + nějaký externí HDD ?
Potřebuji to hlavně pro Time Machine, zálohování dalších dat, propojení s Apple TV a dalšími ihračkami a jako router s co největším pokrytím ...
Díky za rady ...

Roman_Pe
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1700
Registrován: stř lis 17, 2010 10:55 pm

Re: Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od Roman_Pe »

Dá sa v TC vymeniť HDD? aký tam je disk 2,5" alebo 3,5"

Macbook Pro 13'', 2,4GHz, 8Gb. Ram, SSD-Corsair Force 3 series 120GB, OSX Mavericks
Apple Airport Extreme 4RD / WD My Passport Studio 1 TB
iPhone 5S-32Gb. Silver
iPhone 4S-16Gb White
iPad mini 16Gb White

lafore
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 760
Registrován: čtv říj 07, 2010 11:19 pm

Re: Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od lafore »

Tak vymenit sa bude zrejme dat, ale asi prides o zaruku (to neviem naisto). Mal by tam byt 3,5" wd green

Roman_Pe
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1700
Registrován: stř lis 17, 2010 10:55 pm

Re: Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od Roman_Pe »

Zaujíma ma jedna vec a to je že:
Teoreticky by som 2Tb HDD a rozdelil na dva oddiely po 1+1Tb, 1Tb na zálohu a 1Tb na ostatné súbory. Dá sa potom dostať k tým súborom, pokiaľ by som bol mimo domova a mal prístup k internetu?

Macbook Pro 13'', 2,4GHz, 8Gb. Ram, SSD-Corsair Force 3 series 120GB, OSX Mavericks
Apple Airport Extreme 4RD / WD My Passport Studio 1 TB
iPhone 5S-32Gb. Silver
iPhone 4S-16Gb White
iPad mini 16Gb White

lafore
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 760
Registrován: čtv říj 07, 2010 11:19 pm

Re: Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od lafore »

Uz som hovoril, ze ten hdd nemusis delit na particie, ono ti jednoducho vytvori len jednu zlozku, kde hodi celu zalohu.
Niekde na nete som cital, ze sada na TC pripajat aj z vonku, ale neskusal som to, ja mam slaby uplink...

Roman_Pe
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1700
Registrován: stř lis 17, 2010 10:55 pm

Re: Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od Roman_Pe »

Aha, ja som len toto chcel vedieť, že keby som bol od domova 300Km a mal prístup k internetu, tak či by som sa dostal k mojim súborom ktoré by som mal na TC

Macbook Pro 13'', 2,4GHz, 8Gb. Ram, SSD-Corsair Force 3 series 120GB, OSX Mavericks
Apple Airport Extreme 4RD / WD My Passport Studio 1 TB
iPhone 5S-32Gb. Silver
iPhone 4S-16Gb White
iPad mini 16Gb White

lafore
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 760
Registrován: čtv říj 07, 2010 11:19 pm

Re: Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od lafore »

Ono by s tym teoreticky nemal byt problem, viem ze v nastaveniach je nieco ako pristup alebo nastavenia cez wan...

Kaunaz
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 252
Registrován: pát bře 07, 2008 3:49 pm

Re: Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od Kaunaz »

Aktualizovany firmware pro Time Capsule umoznuje pouzivat funkci Zpet na muj Mac s iCloud uctem. Takze staci v nastaveni zadat iCloud ucet a Time Capsule bude pristupna i po Internetu.
Zobrazi se pak ve Finderu v bocnim panelu pod polozkou Sdilene. Jen nevim jak pouzitelne to bude, na me 2G verzi je to hodne pomale.

Roman_Pe
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1700
Registrován: stř lis 17, 2010 10:55 pm

Re: Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od Roman_Pe »

Hľadám, hľadám ale neviem nájsť najlepšie origo redukciu z USA zástrčky na CZ pre napájanie TC. Pozeral som na aukro a tam sa už dajú zohnať celkom lacno ale neviem či to potom náhodou nepose*e
Alebo je to jedno?

Macbook Pro 13'', 2,4GHz, 8Gb. Ram, SSD-Corsair Force 3 series 120GB, OSX Mavericks
Apple Airport Extreme 4RD / WD My Passport Studio 1 TB
iPhone 5S-32Gb. Silver
iPhone 4S-16Gb White
iPad mini 16Gb White

lafore
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 760
Registrován: čtv říj 07, 2010 11:19 pm

Re: Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od lafore »

ved time capsula ma zdroj v sebe, ti staci kupit obycajny napajaci kabel (neverim, ze v us verzii je iny zdroj). Sa mi zda, ze to je typ C7 alebo C8, ale nezarucujem.
http://napajeci-kabely.heureka.cz/f:130 ... 88:164723/

Roman_Pe
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1700
Registrován: stř lis 17, 2010 10:55 pm

Re: Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od Roman_Pe »

Presne ten kábel som mal na mysli ale už je jedno, objednal som túto redukciu. Ono tam kábel je, len má US koncovku.

EDIT:
Našiel so doma kábel ktorý pasuje. Jak TC nastavím ako router a aby sa mi zobrazil v Air Port Ut.? Má niekto skúsenosti?

Macbook Pro 13'', 2,4GHz, 8Gb. Ram, SSD-Corsair Force 3 series 120GB, OSX Mavericks
Apple Airport Extreme 4RD / WD My Passport Studio 1 TB
iPhone 5S-32Gb. Silver
iPhone 4S-16Gb White
iPad mini 16Gb White

lafore
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 760
Registrován: čtv říj 07, 2010 11:19 pm

Re: Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od lafore »

Pripoj ju kablom a musi ti ju najst. To sa tazko hovori ako ju nastavis ako router, neviem aky mas net, mas ju pripojenu na modem alebo ako? Daj ju do modu aby vytvarala siet

Roman_Pe
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1700
Registrován: stř lis 17, 2010 10:55 pm

Re: Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od Roman_Pe »

Tak už som to nastavil. Bolo potrebné len resetovať :) teraz už zálohujem a i wifi krásne ide. Mám pocit ako by mi internet šiel rýchlejšie ako cez router ktorý som používal. Neviem či sa mi to len zdá alebo je to fakt. No neva, hlavné že to ide.

Ešte by ma zaujímalo, že keď som TC nastavil aby sa tam zálohoval MacPro tak na Time Machine mi vypísalo, že dostupná pamäť 500Gb z 1Tb. To si samo rozdelilo rovnakým podielom? Dá sa to nejak upravovať? Napríklad, že by som chcel mať na zálohu 700Gb a data 300Gb?

Macbook Pro 13'', 2,4GHz, 8Gb. Ram, SSD-Corsair Force 3 series 120GB, OSX Mavericks
Apple Airport Extreme 4RD / WD My Passport Studio 1 TB
iPhone 5S-32Gb. Silver
iPhone 4S-16Gb White
iPad mini 16Gb White

mike146
Host
Host
Příspěvky: 79
Registrován: pát črc 24, 2009 12:39 pm

Re: Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od mike146 »

Time machine tj. zálohovací program na macu nič nedelí ked tam máš 500 GB dostupné tak potom máš tých zvyšných 500 GB asi zaplnených súbormy možno po predchádzajúcom majiteľovi ak nie a TC je vo finderi prázdna tak môže byť poškodený disk alebo zle sformátovaný skús v Airport utility dať vymazať disk ale pozor vymažú sa všetky súbory aj zálohy

Roman_Pe
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1700
Registrován: stř lis 17, 2010 10:55 pm

Re: Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od Roman_Pe »

Díky tak pomohlo to premazanie. Pustil som rýchle zmazanie a hneď sa mi potom ukázalo 1Tb voľné z 1Tb. :) Pre istotu som dal ešte raz pomalšie (zabespečené mazanie) tak uvidíme po 4h:35min. :) Strašné čakanie.

EDIT:
Tak po premazaní je tam 1Tb. voľného miesta.

A ešte sa chcem spýtať, že keď si na ten disk chcem ukladať i nejaký filmy tak to musím pretiahnuť film na disk Roman - Time Capsule alebo to musím dať do tej zložky Data čo tam je? Alebo si musím vytvoriť novú zložku trebárs Ostatné?
Obrázek

Macbook Pro 13'', 2,4GHz, 8Gb. Ram, SSD-Corsair Force 3 series 120GB, OSX Mavericks
Apple Airport Extreme 4RD / WD My Passport Studio 1 TB
iPhone 5S-32Gb. Silver
iPhone 4S-16Gb White
iPad mini 16Gb White

lafore
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 760
Registrován: čtv říj 07, 2010 11:19 pm

Re: Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od lafore »

A tu zlozku data ti samo vytvorilo? Ci to si si vytvoril ty? Normalne si vytvor zlozku filmy a tam si nahadz filmy.

mrzic
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2264
Registrován: ned dub 20, 2008 2:18 pm

Re: Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od mrzic »

Data je label disku v TC. Rozklikni si Data a vytvoř si složku/složky, kterou potřebuješ.
MacBook Pro 2018 Touch Bar, macOS 11.0
iPad Pro 10.5, iPadOS 14
iPhone 12 Pro Max, iOS 14
Apple TV4

Roman_Pe
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1700
Registrován: stř lis 17, 2010 10:55 pm

Re: Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od Roman_Pe »

A keď chcem aby mi na zálohu používalo 700Gb a na ostatné svoje súbory by som chcel 300Gb tak môžem normálne rozdeliť disk v disk Utility?

Macbook Pro 13'', 2,4GHz, 8Gb. Ram, SSD-Corsair Force 3 series 120GB, OSX Mavericks
Apple Airport Extreme 4RD / WD My Passport Studio 1 TB
iPhone 5S-32Gb. Silver
iPhone 4S-16Gb White
iPad mini 16Gb White

lafore
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 760
Registrován: čtv říj 07, 2010 11:19 pm

Re: Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od lafore »

Preco chces 700GB? mas taky hdd v macbooku? Jednoducho si na tc ukladaj tolko, aby ti ostalo volne miesto pre zalohu. Ale ved ked tu zalohu spravis raz, tak uz sa moc menit nebude, teda ak nerobis casto nejake velke zmeny na svojom hdd.

Roman_Pe
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1700
Registrován: stř lis 17, 2010 10:55 pm

Re: Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od Roman_Pe »

V MBP mám len 120Gb SSD a nechcem to zapratať s filmama. A preto som to chcel tak rozdeliť aby sa mi tá záloha neroztiahla ce celú kapacitu TC, lebo keď sa mi to zaplní zálohou, tak potom už tam neuložím ani film. Našiel som niekde na internete, že sa dá tá kapacita na Time Machine obmedziť aby používala len mnou zadanou kapacitou cez Terminál ale na Lione to nefunguje :(

Macbook Pro 13'', 2,4GHz, 8Gb. Ram, SSD-Corsair Force 3 series 120GB, OSX Mavericks
Apple Airport Extreme 4RD / WD My Passport Studio 1 TB
iPhone 5S-32Gb. Silver
iPhone 4S-16Gb White
iPad mini 16Gb White

lafore
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 760
Registrován: čtv říj 07, 2010 11:19 pm

Re: Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od lafore »

Ako ti moze zabrat zaloha viac ako 700GB, ked mas len 120GB hdd?

Roman_Pe
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1700
Registrován: stř lis 17, 2010 10:55 pm

Re: Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od Roman_Pe »

Normálne lebo súbory v MB sa striedajú a v starých zálohach zostávajú aj tie súbory, ktoré už mám dávno v MB vymazané. Preto sa to volá zaloha, že najdeš tam aj také súbory, ktoré už dávno nemáš MB uložené. Keď sa ti HDD zaplní tak sa ti pustupne začne mazať (vždy posledná záloha)
Aj keď som mal 250Gb Ex.HDD a len na zálohu tak som to mal úplne plné, jak som písal. Tam máš uložené veci aj čo už dávno máš vymazané z MB. No a takto sa dá zaplniť i 1Tb alebo dokonca i 3Tb.
Potrebujem proste nastaviť to tak, aby sa mi tá posledná záloha mazala keď už dosiahne cca 700Gb a nie až keď sa zaplní celý HDD.

Macbook Pro 13'', 2,4GHz, 8Gb. Ram, SSD-Corsair Force 3 series 120GB, OSX Mavericks
Apple Airport Extreme 4RD / WD My Passport Studio 1 TB
iPhone 5S-32Gb. Silver
iPhone 4S-16Gb White
iPad mini 16Gb White

mrzic
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2264
Registrován: ned dub 20, 2008 2:18 pm

Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od mrzic »

A už jsi se díval do Disk Utility? Kdyby jo, tak víš, že to jde.
MacBook Pro 2018 Touch Bar, macOS 11.0
iPad Pro 10.5, iPadOS 14
iPhone 12 Pro Max, iOS 14
Apple TV4

Roman_Pe
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1700
Registrován: stř lis 17, 2010 10:55 pm

Re: Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od Roman_Pe »

Áno díval som sa ale tam sa vôbec TC HDD nezobrazuje. Keby sa to tam zobrazilo tak by som to asi neriešil a normálne ho rozdelil cez Disk Ut.

Macbook Pro 13'', 2,4GHz, 8Gb. Ram, SSD-Corsair Force 3 series 120GB, OSX Mavericks
Apple Airport Extreme 4RD / WD My Passport Studio 1 TB
iPhone 5S-32Gb. Silver
iPhone 4S-16Gb White
iPad mini 16Gb White

lafore
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 760
Registrován: čtv říj 07, 2010 11:19 pm

Re: Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od lafore »

No mne zalohuje 256gb air a zaloha ma nejakych 300gb, ale ze by zaloha zaberala viac ako 5-nasobok som sa este nestretol. Samozrejme zalezi od toho ako casto tam menis data...

Roman_Pe
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1700
Registrován: stř lis 17, 2010 10:55 pm

Re: Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od Roman_Pe »

Tak je lepšie rozdeliť teraz ten disk ako potom rozmýšlať, keď bude na celom roztiahnutá záloha a už tam nebudem môcť uložiť svoje data lebo nebude miesto. Preto aj chcem vyčleniť tých 300Gb.

Macbook Pro 13'', 2,4GHz, 8Gb. Ram, SSD-Corsair Force 3 series 120GB, OSX Mavericks
Apple Airport Extreme 4RD / WD My Passport Studio 1 TB
iPhone 5S-32Gb. Silver
iPhone 4S-16Gb White
iPad mini 16Gb White

mrzic
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2264
Registrován: ned dub 20, 2008 2:18 pm

Re: Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od mrzic »

Omlouvám se, teď koukám, že disk v Disk Utility vidím pouze, když je přimountovaný a provádí se záloha.
MacBook Pro 2018 Touch Bar, macOS 11.0
iPad Pro 10.5, iPadOS 14
iPhone 12 Pro Max, iOS 14
Apple TV4

Roman_Pe
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1700
Registrován: stř lis 17, 2010 10:55 pm

Re: Vše o Apple Time Capsule

Příspěvek od Roman_Pe »

Skúšal som to odchitiť pri zálohe a rozdeliť to ale nejde to :( to je blbý teda.

Macbook Pro 13'', 2,4GHz, 8Gb. Ram, SSD-Corsair Force 3 series 120GB, OSX Mavericks
Apple Airport Extreme 4RD / WD My Passport Studio 1 TB
iPhone 5S-32Gb. Silver
iPhone 4S-16Gb White
iPad mini 16Gb White

Odpovědět