Příslušenství k MB

Odpovědět
Jirka Al
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 154
Registrován: ned úno 17, 2008 10:19 pm

Příslušenství k MB

Příspěvek od Jirka Al »

Na tomto fóru chybí oddělení pro příslušenství k Applům. Například teď bych se chtěl někoho zeptat na zkušenost s Time Capsulí a nevím kam to napsat.
iPhone 4 16GB
MacBook Pro 15"

Pantani
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 908
Registrován: ned úno 10, 2008 1:50 pm

Re: Příslušenství k MB

Příspěvek od Pantani »

Napsals to Julkovi? Ten tohle tu zařízoval, takže by mohl tu jednu sekci o příslušenství - HW přidat...
Pište vaše požadavky ohledně iOS na iPhone feedback popř. iPad feedback a k iCloud na iCloud feedback, jinak si tu nestěžujte že to něco neumí

Jirka Al
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 154
Registrován: ned úno 17, 2008 10:19 pm

Re: Příslušenství k MB

Příspěvek od Jirka Al »

Julkovi jsem to nenapsal protože jsem předpokládal že když má taky MB tak si to tu přečte. Ale asi mu to budu muset napsat.
iPhone 4 16GB
MacBook Pro 15"

1vita1

Re: Příslušenství k MB

Příspěvek od 1vita1 »

no mam ho doma,co potrebujes vedet?

Jirka Al
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 154
Registrován: ned úno 17, 2008 10:19 pm

Re: Příslušenství k MB

Příspěvek od Jirka Al »

Zajímá mě jestli to dobře funguje. Jestli by jsi mi to doporučil. Mám svou wifi domácí síť, ale nahradil bych router tímto a slibuju si od toho že by to rychleji běhalo a měl bych úložiště pro data.
iPhone 4 16GB
MacBook Pro 15"

1vita1

Re: Příslušenství k MB

Příspěvek od 1vita1 »

No jsem s nim velice spokojen,na zakladni nastaveni staci(wpa2,portovani,mac acess)mam tam preripovane dvd a koukam pres wifi.ma to 2 nevyhody1)disk se neda rozdelit na vice partition(jedine vykuchat a rozdelit pres Pocitac) 2)rychlost je kolem 3 MB/s(ale to ma kazdej,pokud nejedes pres Giga)co se tyce dosahu ma N wi-fi a pokud mas i notas tak je to pohoda.To N je opravdu rychlejsi a ma delsi dosah.disk je trosku hlucnejsi(vymenil jsem za 2.5" a absolutne neni slyset)pokud se neprihlasis na disk,spi.ovladace jsou na CD pro MAC a PC,nevim jak je to s linuxem.ma tam jeste USB(pres to mam tiskarnu a uprime pres MAC to tiskne okamzite,pc ma mensi zpozdeni tak 15 sec).nezapomen ze ma jen 3x UTP vystup narozdil od ostatnich co maji 4x.kdyby jeste nejake dotazy posli to pres PM

Dwarf

Re: Příslušenství k MB

Příspěvek od Dwarf »

ja mam na to usb pichnuty hub a na nom dalsi externy disk a tlaciaren so skenerom a pohodicka najvatsia. Asi tyzden po instalacii sa mi oplatilo ze som uz mal na nom zalohu z timemachine :P

Odpovědět